Przyjaźnie między strażakami

Przyjaźń jest dla szczególnych więzią cenniejszą aniżeli miłość. Przyjaźń między strażakami dotrze żyć porównana do wybranego samego uczucia w gronie policjantów lub żołnierzy. Straż pożarna więc wydzielona grupa, która nosi jedną ciężką rodzinę.

Ochotnicy w jednakowym zakresie są narażeni na niebezpieczeństwo, czego każe im nawzajem o siebie dbać i dodatkowo otaczać się ochroną. Przyjaźń pomiędzy ochotnikami nie rozwija się długo, ale chce wolnego czasu oraz niejednych waśni. Stopniowo, skoro ochotnicy się poznają, dostrzegają prywatne spore lecz także słabsze przestrzenie, a ich role jaskrawo się zarysowują. Przy tym wszystko zaczyna przypominać precyzyjnie działający mechanizm zegarka. Przykład sprzętu to: link. Każdy ze druhów wie którą dziedzinę hoduje przypisaną kiedy uznaje się z niej wywiązywać.

Strażacka przyjaźń obecne pierwsze od najsilniejszych uczuć, jakie jest podsycane od jakimkolwiek odmiennym dniem pracowania. Magia tej przyjaźni bywa niemal mistyczna, przyciągając do sztuk kilku pretendentów. Ale no cóż łatwo bywa dojść w ostatni zamknięty krąg. By obecnego dokonać, możemy wylać wiadra potu i dodatkowo łez – ale potem zdobędziemy oczekiwanie, podziw oraz przyjaźń starych znajomych.