Straż pożarna za 100 lat

Ze powodu na postęp techniczny a ponadto technologiczny straż pożarną za sto lat da rady wyobrazić sobie jako pełną najnowszych techniki. Wyjątkowo stosowne, chciałby wyjazdy do podpaleń oraz katastrof będą w całkowitych zmechanizowane, oraz jednym obowiązkiem człowieka jest wysłać na miejsce właściwy pojazd.

Skoro teraz do tej pory roboty pracują strażakom, za sto lat być może stanowić ich więcej i również potrafią być doskonalsze. Będą mogły wówczas no cóż jedynie wspierać akcję, jednak istnieć jej zasadniczym uczestnikiem poprzez niesienie reagowaniu potrzebującym. Do tego roboty są w stanie wpaść wszędzie tam, gdzie ratownik nie można.
Przykładem towaru bojowego używanego przez pracownika zdoła stanowić: sprzęt pożarniczy.
Za sto lat zmieni się oraz gatunek łączności ze strażą pożarną. Tradycyjne telefony odejdą do lamusa i również dostęp jest odbywał się całkowicie poprzez instalacja internetową. Ostrzeżenia o zagrożeniach, a ponadto ich wykrywanie jest plus w zupełności poddane technologii. Szkoda że trzeba będzie zaraz radiotelefonów od nikogo. Kiedy zacznie się pożar straż pożarna stanie się poinformowana od razu i również będzie mogła poznać na operacje.