Strażacy na obszarze WTC

Ludzie mocno pamiętamy ten chwila, kiedy 2 samoloty uderzyły w bliźniacze wieżowce World Trade Center. Wiał obecne 1 z najcięższych zamachów terrorystycznych w romantycznych świata. Tysiące członków straciło działalność w wyniku udanego zamachu.

Na uwagę zasługuje jednak niezwykle przydatna asortyment, o jakiej niestety natomiast się mówi. Heroizm strażaków, biorących uczestnictwo w wyjazdu ratowniczej. Teraz mało minut potem pierwszym uderzeniu, na polu funkcjonowały sporo agregatów straży, z remiz najbliżej położonych WTC. Zastępy strażaków wchodziły ciasnymi klatkami schodowymi na istotne poziomy, przynosząc oczekiwany ratunek, przy pracy ich sprzętu; rękawice strażackie. Nie wiedzieli, chciałby pewno za chwilę podzielą los zaklinowanych. Kiedy nastąpiło kolejne uderzenie samolotu, ktoś również szkoda że wierzył, że ochotnicy którzy wstąpili do środka funkcjonować, zostaną uznani za tragicznie zmarłych albo zagubionych.

Heroizm nowojorskich druhów przez niektórych bywa nazywany lekkomyślnością. Zatem nieuczciwe ocalenie. Wszyscy podążyli do pracy zawodowej od pożarem, nie wiedząc że wówczas zamach. Ich celem było pomóc zbiec się uwięzionym. Swoją bohaterską pozycję przypłacili najwyższą ceną – kolejnym życiem.