19 sie

Meldunki w trakcie akcji

34W przykładzie wydarzeń, w których wystąpiły kluczowe straty lub w czasie zdarzeń, z reguły w fazie początkowej płynie potok meldunków, które pragną być przetworzone na Stanowiskach Kierowania albo Miejscach pracy Dowodzenia. Dotyczy to głównie kadry Zarządzania Działaniami albo kadry Ratowniczego Zarządzania Działaniami na miejscu wypadku. W oparciu o znane zdarzenie – katastrofę, przykładowa liczba meldunków, którą w czasie zdarzeń ratowniczych miała do przetworzenia kadra Ratowniczego Zarządzania Działaniami była znaczna. Wskutek dynamiki rozwoju kolizji, właśnie w pierwszych godzinach doszło do niezwykłego nagromadzenia nadchodzących meldunków.

Śledząc przebieg działalności podczas funkcji ratowniczych, przy uwzględnieniu pory dnia i również nocy, poznać wyraźnie, ze okresy względnego spokoju występują na przemian z okresami intensywnego napływu meldunków. W końcu, wielkość meldunków w zdobyciu do określonego czasu działań ratowniczych: w zależności od ich skuteczności, zawiera porywisty charakter malejący. W rozkładzie meldunków, w przedziałach 5-cio minutowych, podczas początkowych 2 godzin – istnieją przedziały o ekstremalnym obciążeniu, podczas jakich meldunki napływały średnio, co 50 sekund. Obciążenie jest naprawdę nadal duże, ponieważ meldunki nie docierały w równych odstępach, ale napływały do stanowiska Ratowniczego Prowadzenia Działaniami równocześnie. Właściwie należy przyjąć założenie, ze w działaniach, w których dodatkowo konieczne było ratowanie życia człowieczego w odniesieniu do liczby przyjmowanych meldunków, obciążenie było jeszcze wyższe.

Różnorodne a także świeże wiadomości jak również zdolność zakupu asortymentu można osiągnąć tutaj: pilarka strażacka Zakład sprzedaje nowoczesny sprzęt strażacki w adekwatnej cenie.

komentarze

Comments are closed.